amateurvoetbal-friesland.fipu.nl

Drenthe A

Angelslo - SC Angelslo Dames

Annen - v.v. Annen

Assen - A.C.V.

Assen - v.v. Asser Boys

www.asserboys5.nl

Drenthe B

Beilen - CVV Fit Boys

Beilen - v.v. Beilen

Borger - s.v. Borger

Buinerveen - v.v. Buinerveen

Drenthe C

Coevorden - cvv Gemanicus

Coevorden - v.v. Raptim

Drenthe D

Dalen - v.v. Dalen

Dalerpeel - v.v. N.K.V.V.

Darp - D.V.S.V.

De Wijk - v.v. Wacker

Dwingeloo - v.v. Dwingeloo

Drenthe E

Eelde - v.v. Actief

Een - s.v. Een

Ekehaar - S.V.D.B.

Elim - S.C. Elim

Elim - SC Elim/Jeugdafdeling

Emmem-vv Emmen Zuid 2004

Emmen - BVO Emmen

Emmen - SC Angelslo

Emmen - v.v. E.H.S. '85

Emmen - v.v. Bargeres

Emmen - v.v. Emmen AV

Emmen - v.v. W.K.E.

Erica - SC Erica Vetr.1

Exloo - H.O.C.

Exloo - v.v. Hunso

Drenthe G

Gasselternijveen - Voetb.Ver.

Gieten - v.v. Gieten

Gieterveen - v.v. Gieterveen

Drenthe H

't Haantje - v.v. T.H.E.O.

Havelte - v.v. Havelte

Hijken - Hijker Boys

Hollandscheveld - s.v. Hodo

Hollandscheveld Voetb.Ver.

Hoogersmilde-sv H'smilde

Hoogeveen - v.v. De Weide

Hoogeveen - v.v. De Weide 4

Hoogeveen - v.v. HZVV

Drenthe K

Kerkenveld - V.V.A.K.

Klazienaveen - Klazienaveen 2

Klazienaveen - v.v. Zwartemeer

v.v. Klazienaveen

website Klazienaveen 3

Drenthe L

Dames en Meiden van LEO

Loon - v.v. L.E.O.

Drenthe M

Meppel - CSV FC Meppel

Meppel - Meppeler Sport Club

Meppel - mvv Alcides

Drenthe N

Nieuw Buinen-vv Nw. Buinen

Nieuw Roden-vv Nw. Roden

Nieuwlande - vv S.C.N.

Nijeveen - S.V.N. '69

Noordscheschut- Voetb.Ver.

Norg - G.O.M.O.S. C1

Nw.Schoonebeek-Schooneb.

Drenthe O

Odoorn - v.v. Oring

Oosterstreek - vv Oosterstreek

Drenthe P

Peize - v.v. Peize

Pesse - s.v. Pesse

Drenthe R

Roden - Oranje Nassau

Roden - v.v. Roden

Rolde - Rolder Boys

Ruinen - v.v. Ruinen

Ruinerwold - v.v. Ruinerwold

Drenthe S

Schoonebeek - Schoonebeek

Schoonebeek - SVV '04

Schoonoord - v.v. K.S.C.

Schoonoord - v.v. Schoonoord

Smilde - '94 - 3mteam

Smilde - v.v. Smilde '94

Steenwijksmoer - v.v. Protos

Drenthe T

Tiendeveen - v.v. Tiendeveen

Tynaarlo - s.v. Tynaarlo

Drenthe U

Uffelte - v.v. Uffelte

Drenthe V

Valthe - v.v. Valther Boys

Valthermond-vv Valthermond

Veenhuizen - v.v. Veenhuizen

Veenoord - s.v. TweDo

Vries - v.v. VAKO

Drenthe W

Wapserveen - v.v. Wapserveen

Westerbork - v.v. VKW

Westerbork - v.v. VKW 4

Wijster - v.v. Wijster

Drenthe Z

Zandpol - v.v. Zandpol

Zuidlaren - Z.F.C.

Zuidwolde - v.v. Zuidwolde

Zuidwolde - Z.Z.V.V.

Zwartemeer - Zwartem. Boys

Zweeloo - s.c. Zweeloo

Forums amateurclubs

Damesvoetbal Noord

Home of the Legends

http://www.blessure-aanwijzer.nl

Sportboard

Voetbal Noord

Voetbalpark

Voetbalstats forum

Friesland A

Appelscha - AFC Appelscha

Augustinusga - S.V.A.S.C. '75

Sexbierum - AVC Tournament

Friesland B

Bakkeveen - v.v. Bakkeveen

Balk - Balk 4

Balk - v.v. Balk

Balk - vv Balk 1

Beetgum - v.v. Beetgum

Beetsterzwaag- vv De Sweach

Berlikum - s.c. Berlikum

Blauwhuis - v.v. Blauwhuis

Bolsward - v.v. R.E.S.

Burgum - v.v. BCV

Burgum - v.v. Burgum

De Blesse - De Blesse Da1

De Blesse - v.v. De Blesse

JV Bolsward

Friesland C

JVC Friesland MKV C1

Friesland D

Delfstrahuizen - vv Delfstrahuizen

Dokkum - Be Quick Dames1

Dokkum - csv Be Quick

Drachten - v.v. Drachster Boys

Driesum - v.v. V.I.O.D.

Drogeham - v.v. Drogeham

Dronrijp - v.v. Dronrijp

Friesland E

Eastermar - v.v. Eastermar

Friesland F

Ferwert - v.v. Wardy

Franeker - s.c. Franeker

Frieschepalen - s.v. R.W.F.

LAC Frisia 1883

Friesland G

Gorredijk - v.v. Gorredijk

Grouw - G..A.V.C. 3

Friesland H

Hardegarijp - v.v. Hardegarijp

Hardegarijp - vv Hardegarijp A1

Harkema - Harkemase Boys

Harkema-vv Harkema Opeinde

Harlingen - r.k.v.v. Robur

Haulerwijk - v.v. Haulerwijk

Heeg - v.v. Heeg

Heereveen - s.c. Heereveen

Heereveen-sc H'veen Jeugd

Heereveen-v.v. Nieuwschoot 5

Heereveen-v.v. Nieuwschoot A1

Heereveen-vv Heerenv. Boys

Holwerd - v.v. Holwerd

Houtigehage-sv Houtigehage

Houtigehage-sv Houtigehage 4

Friesland I

Irnsum - v.v. Irnsum

Friesland IJ

IJlst - IJVC

Friesland J

Joure - s.c. Joure

Joure - s.c. Joure B1

Friesland K

De Knipe - v.v. Read Swart

Kollum - v.v. Kollum

Kollumerzwaag - Friese Boys

Kootstertille - s.c. S.C.K.

Koudum - s.v. Oeverzwaluwen

Friesland L

Langezwaag - v.v. Langezwaag

Leeuwarden - Cambuur bvo

Leeuwarden - cvv Blauw Wit '34

Leeuwarden - JVC Friesland/MKV'29

Leeuwarden - lvv Friesland

Leeuwarden - rkvv M.K.V. '29

Leeuwarden - v.v. Leeuwarden

Leeuwarden - v.v. Rood Geel

Leeuwarden - vv Leeuwarden 3

Leeuwarder- csv L.Zwaluwen

Lemmer - v.v. C.V.V.O.

Lemmer - v.v. Lemmer Bentex

V.V.Leeuwarden

Friesland M

Marrum - v.v. Marrum

Menaldum - v.v. Dronrijp

Menaldum - v.v. Foarut

Munnekeburen- vv De Westhoek

Friesland N

Nes/Ameland - v.v. Geel Wit

Nieuweschoot-vv Nieuweschoot

Nij Beets - v.v. Blue Boys

Nijland - v.v. Nijland

Noordwolde - s.v. Olyphia

Friesland O

Oenkerk - T.T.B.C.

Oenkerk - Trynwâldster Boys

Oerterp - vv Oerterp Da1

Oosterend - SDS Oosterend

Oosterlittens - vv Oosterlittens

Oostermeer - v.v. Eastermar

Oosterstreek - vv Oosterstreek

Oosterwolde - s.v. De Griffioen

Oosterwolde-DIO/Oosterwolde

Oppenhuizen - v.v. TOP '63

Oudebildtzijl - v.v. Ouwe Syl

Oudega - s.v. De Wâlde

Oudega - v.v. Oudega

Oudemirdum - NOK 3

Friesland R

Rinsumageest - v.v. V.C.R.

Rottevalle - v.v. Rottevalle

Friesland S

AVC Sexbierum

Schiermonnikoog-vv De Monnik

Sexbierum - vv AVC Sexbierum

Sneek - Dames ONS

Sneek - O.N.S.Sneek

Sneek - ONS Sneek A1

Sneek - svc L.S.C. 1890

Sneek - v.v. Sneek

Sneek - v.v. W.P.B.

Sneek - v.v. W.Z.S.

St.Jacobiparochie-vv Sint Jacob

St.Johannesga - De Witte Peal

Stavoren - v.v. Q.V.C.

Stiens - v.v. C.S.L.

Surhuisterveen-vv 't Fean '58

Surhuisterveen-vv Surhuisterv.

Website v.v. Scharnegoutum '70

Friesland T

Tjalleberd - v.v. Aengwirden

Tzummarum - v.v. Tzummarum

Friesland U

Ureterp - v.v. Oerterp

Friesland V

Veenwouden - s.c. Veenwouden

Friesland W

vvworkum.nl

Warfstermolen- vv De Lauwers

Westergeest - W.T.O.C.

Wijnjewoude - v.v. O.D.V.

Wirdum - v.v. W.W.S.

Witmarsum - s.v. Mulier

Wolvega - FC Wolvega

Workum - v.v. Workum 3

Woudsend - v.v. Woudsend

Friesland Z

zmvv Zeerobben

Groningen A

Appingedam - v.v. Appingedam

Appingedam - v.v. De Pelikanen

Appingendam - vv Pelikanen 3

Groningen B

Bellingwolde - v.v. Bellingwolde

Blijham - v.v. A.S.V.B.

Groningen D

De Wilp - v.v. De Wilper Boys

Delfzijl - Eems Boys '52

Groningen E

Eenrum - v.v. Eenrum

Groningen F

Feerwerd - v.v. Ezinge

Groningen G

Dio groningen D2

Garmerwolde - v.v. GEO

Glimmen - v.v. Glimmen

Groningen - C.S.V.H.

Groningen - DIO C1

Groningen - FC Groningen

Groningen - FC Lewenborg

Groningen - G.R.C.

Groningen - GVAV Rapiditas

Groningen - GVAV Rapiditas 6

Groningen - Oranje Nassau

Groningen - s.v. Lycurgus

Groningen - The Knickerbockers

Groningen - v.v. Astrea

Groningen - v.v. De Vogels

Groningen - v.v. Diva '83

Groningen - v.v. Groen Geel

Groningen - v.v. Gronitas 2

Groningen - v.v. Gruno

Groningen - v.v. Helpman

Groningen - v.v. Oosterparkers

Groningen - v.v. Paddepoel

Groningen - V.V.K.

Groningen - Velocitas 1897

Groningen - vv Groninger Boys

Groningen - vv Gruno D2

Groningen v.v. Paddepoel

Groningen- Be Quick 1887

Groningen-Amicitia Xaterdag 1

Groningen-GVAV Rapiditas A1

GVAV Rapiditas B1

Groningen H

Haren - Be Quick 1887

Haren - v.v. Haren

Haren - v.v. Helpman

Hoogezand - v.v. Hoogezand

Hoogezand - v.v. HS88

Hoogezand - vv Hoogezand B1

Hoogkerk - CSVH 3

Hoogkerk - v.v. CSVH

Hoogkerk - v.v. De Held

Hoogkerk - v.v. De Held A1

Hoogkerk - v.v. Hoogkerk

voetbal vereniging Harkstede

Groningen K

Kiel Windeweer- Kielwindeweer

Kloosterburen-vv Kloosterburen

Groningen L

Leek - c.v.v. VEV '67

Leek - vv Leek Rodenburg

Leens - FCLEO

Groningen M

Marum - s.v. Marum

Meedhuizen - v.v. Meedhuizen 2

Middelstum - v.v. Middelstum

Midwolde - M.O.V.V.

Muntendam - v.v. Muntendam

Musselkanaal-vv Musselkanaal

Groningen N

Noordwolde - v.v. Noordwolde

Nw Scheemda - v.v. Oldambtster Boys

Groningen O

Oldehove - v.v. OKVC

Onstwedde- vv Onstwedder Boys

Groningen R

Roodeschool - v.v. Corenos

Groningen S

Sappemeer - v.v. HSC

Sappemeer - v.v. HSC B1

SC Stadskanaal A1 online

Scheemda - S.C. Scheemda

Schildwolde - v.v. SGV

Siddeburen - v.v. Siddeburen

SJS-Voetbal.tk

Spijk - v.v. Poolster

Stadskanaal - s.c. Stadskanaal

Stadskanaal - VVSJS

Voetbalvereniging Seta

Groningen T

Ten Boer - v.v. Omlandia

Groningen U

HERACLIDEN C2

Uithuizen - v.v. Noordpool UFC

Uithuizermeeden-De Heracliden

Ulrum - U.V.V. '70

Groningen V

Veendam - bv Veendam

Veendam - v.v. Veendam 1894

Groningen W

Wagenborgen-vv Wagenb. Boys

Warffum - vv Warffum

Warfstermolen - v.v. De Lauwers

Wedde - v.v. Wedde

Westerlee - v.v. Westerlee

Winschoten - v.v. Bato

Winschoten - W.V.V.

Winsum - cvv Viboa

Winsum - v.v. Hunsingo

Woltersum - s.v. Woltersum

Groningen Z

't Zandt - v.v. 't Zandt

Zeerijp - v.v. De Fivel

Zevenhuizen - v.v. Zevenhuizen

Zuidbroek - v.v. ZNC

Zuidhorn - v.v. Zuidhorn

Ook leuk

Fun for Kids!

Voetbal in de regio

De site over g-voetbal

FCMovei amateurvoetbal filmpjes

Kunstgras

Tweede Divisie Noord

Vrouwenvoetbal Friesland

Voetbalbonden

FIFA

KNVB

UEFA

Voetballinks Algemeen

De Voetbal Toolbar

Teamsponsor

Voetbal 4 U

Voetbal International

Voetbalkompas

Voetbalnieuws

Voetbalstartpagina

Voetbalnetwerken

Ajax Nieuwspagina

AZ Nieuwspagina

FC Groningen Nieuwspagina

FC Twente Nieuwspagina

Feyenoord Nieuwspagina

Mijn club voetbal-netwerk

NEC Nieuwspagina

PSV Nieuwspagina

SC Heerenveen Nieuwspagina

Datum laatste wijziging: 11-12-2022

Aanmaakdatum: 11-12-2022

Rubrieken: 68

Links: 352

Link toevoegen